Zapraszamy do zapoznania się z ofertą językową naszej szkoły.

Więcej informacji uzyskasz przychodząc lub dzwoniąc do naszego biura.

 

 

 

Pragniemy zaoferować szybkie i trwałe przyswajanie wiedzy, nie na tydzień, czy miesiąc ale na całe lata. British Academy zapewnia wszystkim słuchaczom odpowiednie warunki oraz atmosferę sprzyjającą efektywnej i przyjemnej nauce.

  • Szczycimy się najwyższymi standardami nauczania. Traktujemy klientów tak jak sami byśmy chcieli być traktowani.

  • Oprócz języka angielskiego uczymy takich języków jak niemiecki ,włoski, francuski i hiszpański.  Prowadzimy szkolenia językowe dla firm, kursy otwarte - grupowe i indywidualne.

  • Nadrzędnym celem naszej szkoły jest przygotowanie swoich słuchaczy do efektywnego komunikowania się w języku obcym. Metody nauczania uzależnione są od poziomu zaawansowania uczniów, ich wieku oraz potrzeb.

  • Główną metodą  dla wszystkich grup w szkole jest tzw. metoda komunikacyjna. Jej celem jest rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Obok nauki mówienia, płynnie rozwijamy u kursantów trzy pozostałe sprawności językowe, tj. słuchanie, czytanie i pisanie. Nie ignorujemy przy tym gramatyki, słownictwa i wymowy.

  • Nauczyciel pracujący w British Academy ma za zadanie przygotowywać zajęcia w oparciu o roczny program zajęć, oraz o podręcznik, który dobierany jest pod kątem poziomu oraz potrzeb uczniów. Zadaniem lektora jest efektywnie organizować pracę kursantów.

  • Celem British Academy jest indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie uczniów w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę języka obcego.

Zapraszamy do nas również najmłodszych!

NOWE GRUPY WIEKOWE: 3-4 latki,

                                     5-6 latki,

                                      7-latki

oraz standardowo jak co roku pozostałe grupy wiekowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W 2017 roku planujemy zajęcia z języków:


ANGIELSKI

NIEMIECKI

WŁOSKI
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Czytaj więcej...
facebook_page_plugin