British Academy jest jedną z dynamiczniej rozwijających się szkół językowych, swoje doświadczenie czerpie z wieloletniej współpracy z największymi szkołami językowymi w Polsce. Nasi menadżerowie, metodycy i wykładowcy, skupili się na ciągle rosnących potrzebach słuchaczy. British Academy to nowoczesne centrum nauki języków obcych.

British AcademyAkademia, więcej niż Szkoła!, tworzą ją osoby z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, absolwenci najlepszych uczelni filologicznych, swoje doświadczenie przekładają na znakomite wyniki nauczania. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych salach wykładowych, wyposażonych w systemy wspomagające naukę języków obcych.

Zapisując dziecko do British Academy rodzice mogą zaplanować edukację językową zarówno na najbliższy semestr jak i kolejne 10 lat! Jesteśmy elastyczni, pomagamy dzieciom od najmłodszych lat.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole.